Výběrová řízení na členy krajského a oblastního metodického kabinetu

Přihlašování do výběrových řízení bylo ukončeno 31. 3. 2019

 

 

Národní institut pro další vzdělávání vyhlašuje v termínu od 10. ledna do 31. března 2019 výběrová řízení na pozice členů oblastních kabinetů Český jazyk a literatura, Matematika a její aplikace a Informatika a ICT, kteří budou zároveň působit i v příslušném krajském kabinetu. Každý kabinet bude složen ze zástupců kraje a zástupců územně příslušných oblastí.

Hledáme aktivní učitele 1. a 2. stupně ZŠ, učitele středních škol s daným zaměřením a zástupce školního poradenského pracoviště ve všech regionech ČR.

Uchazeči na pozici člena krajského/oblastního kabinetu budou mít možnost:

 

Jihočeský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Písecko, Strakonicko, Prachaticko, Českokrumlovsko, Českobudějovicko, Táborsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Písecko, Strakonicko, Prachaticko, Českokrumlovsko, Českobudějovicko, Táborsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Písecko, Strakonicko, Prachaticko, Českokrumlovsko, Českobudějovicko, Táborsko.

Jihomoravský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Blansko, Brno-venkov, Brněnsko, Vyškovsko, Znojemsko, Břeclavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Blansko, Brno-venkov, Brněnsko, Vyškovsko, Znojemsko, Břeclavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Blansko, Brno-venkov, Brněnsko, Vyškovsko, Znojemsko, Břeclavsko.

Karlovarský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Karlovarském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Karlovarském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Karlovarském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko.

Královehradecký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Liberecký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Libereckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Liberecko, Turnovsko, Českolipsko, Semilsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Libereckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Liberecko, Turnovsko, Českolipsko, Semilsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Libereckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Liberecko, Turnovsko, Českolipsko, Semilsko.

Moravskoslezský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Moravskoslezském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Karvinsko, Opavsko, Novojičínsko, Ostravsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Moravskoslezském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Karvinsko, Opavsko, Novojičínsko, Ostravsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Moravskoslezském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Karvinsko, Opavsko, Novojičínsko, Ostravsko.

Olomoucký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Olomouckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Přerovsko, Prostějovsko, Olomoucko, Šumpersko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Olomouckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Přerovsko, Prostějovsko, Olomoucko, Šumpersko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Olomouckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Přerovsko, Prostějovsko, Olomoucko, Šumpersko.

Pardubický kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Pardubickém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Pardubicko, Chrudimsko, Svitavsko, Orlickoústecko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Pardubickém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Pardubicko, Chrudimsko, Svitavsko, Orlickoústecko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Pardubickém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Pardubicko, Chrudimsko, Svitavsko, Orlickoústecko.

Plzeňský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Praha

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace.

Středočeský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Středočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Rakovnicko, Příbramsko, Mělnicko, Benešovsko, Kolínsko, Mladoboleslavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Středočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Rakovnicko, Příbramsko, Mělnicko, Benešovsko, Kolínsko, Mladoboleslavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Středočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Rakovnicko, Příbramsko, Mělnicko, Benešovsko, Kolínsko, Mladoboleslavsko.

Ústecký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Lounsko, Mostecko, Děčínsko, Litoměřicko, Ústecko, Chomutovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Lounsko, Mostecko, Děčínsko, Litoměřicko, Ústecko, Chomutovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Lounsko, Mostecko, Děčínsko, Litoměřicko, Ústecko, Chomutovsko.

Vysočina

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v kraji Vysočina do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Pelhřimovsko, Třebíčsko, Žďársko, Jihlavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v kraji Vysočina do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Pelhřimovsko, Třebíčsko, Žďársko, Jihlavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v kraji Vysočina do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Pelhřimovsko, Třebíčsko, Žďársko, Jihlavsko.

Zlínský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.

ZPĚT na rozcestník