Distanční vzdělávání pomocí Office 365: od zřízení až po výuku on-line

Vzhledem k posledním událostem tykajících se uzavření škol a omezení výuky si řada škol pokládá otázku, jak vyřešit distanční vzdělávání žáků. Smyslem této stránky je poskytnout Vám ucelené praktické informace, zdroje a kontakty, které Vám mohou pomoci rozjet distanční výuku u Vás na škole, ať již cloudové služby Microsoft používáte, či se k tomu teprve chystáte. 

Všechny školy mají možnost zdarma využívat online služby Office 365 včetně nástroje Teams, který je právě určen pro online komunikaci, spolupráci, zadávání online domácích úkolů a především pro pořádání online vyučovacích hodin s podporou videa, audia i sdílení obrazovky. Pokud se tedy škola rozhodne pokračovat ve výuce alespoň online, má dostupné tyto nástroje zdarma včetně technické podpory 24/7. 

Chcete začít? Projděte návodná videa pro učitele i studenty, stáhněte si příručku Teams či zřízení Office 365 nebo se podívejte na některý s natočených webinářů, tzv. Večerních univerzit. Veškeré naše aktivity naleznete na aka.ms/skolstvi.

Zdroj: https://education.microsoft.com/cs-cz/resource/1a664892


Autor: Microsoft.com

Zpět