Stránka "Škola v pyžamu" vznikla na základě zkušeností spousty rodičů a učitelů. Jsme skupinka nadšenců a z části i zoufalých rodičů, kteří hledali řešení, jak ulehčit život sobě i učitelům.

Vytvořili jsme přehledný a intuitivní systém pro první a druhý stupeň základních škol, kde učitel jednoduše zadá, spravuje a hodnotí zadané úkoly. Rodičům zase ulehčí práci v tom, že nemusí složitě zkoumat, který úkol ještě zbývá s dítětem vypracovat nebo jakým způsobem jej odevzdat. Systém také umožňuje učiteli potřebnou látku nahrát na video a vysvětlit učivo žákům na dálku nebo se se všemi žáky spojit kamerou a uspořádat tak hodinu online, kdy se celá třída uvidí.

Školu v pyžamu je možné užívat zcela zdarma.

Tým, který tento web sestavil, má za sebou vytváření e-learningových platforem pro velké firmy, vytváření konkrétních online kurzů, spolupráce s menšími firmami v online prostředí nebo web Úschovna.cz.

V tuto chvíli evidujeme na stránce téměř 4 500 založených tříd a více než 45 000 uživatelů. Stránku denně navštíví a využívá cca 35 000 uživatelů.

Webové stránky    

Facebook

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Autorwww.skolavpyzamu.cz

Zpět