Oblastní konference pro ředitele a členy vedení škol

V rámci aktivity Management je na podzim naplánován cyklus čtyř oblastních konferencí pro účastníky z řad vedení škol, tentokrát na téma Role vedení školy při budování mediálního obrazu školy. Diskuzní setkání, která proběhnou online, jsou zaměřená na podporu osobnostního a profesního rozvoje členů managementu školy.

Konference bude mít stejně jako v uplynulých letech dvě části. Dopolední se věnuje odborným příspěvkům, v odpolední proběhnou workshopy či skupinové konzultace k danému tématu.

„Původní myšlenku, aby se na konferencích setkávali ředitelé škol osobně a mohli spolu sdílet své zkušenosti a praxi v rámci jednoho kraje, pozměnila aktuální situace spojená s onemocněním covid-19,“ říká Jiří Nekola, hlavní projektový manažer SYPO, a dodává: „Na druhou stranu současnou výhodou pro účastníky je beze sporu fakt, že se mohou zúčastnit té online konference, která je nejvíce osloví svým obsahem nebo jim vyhovuje termínem.“

První konference proběhne online 6. 10. 2021 pro Karlovarský, Liberecký a Ústecký kraj a mezi řečníky jsou odborníci a ředitelé právě z těchto krajů, např. Mgr. Jaroslav Poláček, ředitel základní školy v Hrádku nad Nisou, MgA. Ivana Honsnejmanová, ředitelka sítě soukromých mateřských škol, nebo Mgr. Iveta Myšková, dlouholetá ředitelka ZŠ a MŠ Okna.

Oblastní konference SYPO

  • 6. 10. 2021 – Karlovarský, Liberecký a Ústecký kraj, přihlásit se můžete ZDE
  • 14. 10. 2021 – Jihočeský a Pardubický kraj a Kraj Vysočina,  přihlásit se můžete ZDE
  • 19. 10. 2021 – Královéhradecký, Plzeňský a Středočeský kraj, přihlásit se můžete ZDE
  • 4. 11. 2021 – Olomoucký a Zlínský kraj,  přihlásit se můžete ZDE