Chcete vědět více o projektu SYPO a o tom, jakou profesní podporu vám můžeme nabídnout? Kontaktujte odborné krajské metodiky nebo členy metodických kabinetů ve vašem kraji.

Hlavní město Praha

adresa: Senovážné náměstí 872/25, budova A, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 122 301

fax: +420 224 228 334

PhDr. Martin Hříbek
odborný krajský metodik
martin.hribek@npi.cz
+420 778 460 543

Bc. Michal Vlček
krajský koordinátor
michal.vlcek@npi.cz

Mgr. Bc. Radek Dlouhý
krajský ICT metodik
radek.dlouhy@npi.cz
+420 770 190 653

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Josef Švéda, MPhil., Ph.D.
Předseda
The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.
josef.sveda@kabinety.cz

Mgr. Ivona Kobrová
Člen
Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27
ivona.kobrova@kabinety.cz

PaedDr. Sylva Ondříčková
Zástupce ŠPP
Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27
sylva.ondrickova@kabinety.cz

Mgr. Iveta Pichlová
Člen
Základní škola, Praha 13, Mládí 135
iveta.pichlova@kabinety.cz

Mgr. Olga Vogelová
Člen
Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594
olga.vogelova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Radana Horníková, DiS
Předseda
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18
radana.hornikova@kabinety.cz

Mgr. Vlastimil Horník
Místopředseda
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18
vlastimil.hornik@kabinety.cz

PhDr. Edita Paclíková
Člen
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
edita.paclikova@kabinety.cz

PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D.
Člen
Univerzita Karlova
lenka.rozboudova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Suchopárová
Člen
Zástupce ŠPP
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
katerina.suchoparova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Young, Ph.D.
Člen
Zástupce VŠ
Vysoká škola ekonomická v Praze
katerina.young@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Jan Horkel
Předseda
Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvkov
jan.horkel@kabinety.cz

Mgr. Šárka Blažíčková
Člen
Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520
sarka.blazickova@kabinety.cz

Ing. Pavel Enderle
Člen
Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní
pavel.enderle@kabinety.cz

Bc. Marie Fejtková
Člen
Základní škola, Praha 3, Lupáčova 1/1200
marie.fejtkova@kabinety.cz

Mgr. David Frýbert
Člen
Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
david.frybert@kabinety.cz

Mgr. Josef Meszáros
Člen
Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700
josef.meszaros@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

PaedDr. Štěpánka Vondrášková
Předseda
Základní škola Generála Janouška, Praha 9 - Černý Most, Dygrýnova 1006/21
stepanka.vondraskova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Pavla Vinklerová
Místopředseda
Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4
pavla.vinklerova@kabinety.cz

Ing. Mgr. Lenka Pehrová
Člen
Obchodní akademie Bubeneč
lenka.pehrova@kabinety.cz

Mgr. Romana Seidlová, Ph.D.
Člen
Karlínská obchodní akademie
romana.seidlova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Melanie Nováková
Předseda
Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1
melanie.novakova@kabinety.cz

Mgr. Světluše Pimperová
Místopředseda
Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29
svetluse.pimperova@kabinety.cz

Mgr. Jitka Arendáč Šťastná
Člen
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
jitka.arendac.stastna@kabinety.cz

Mgr. Pavla Benešová, DiS. et DiS.
Člen
Mateřská škola ČTYŘLÍSTEK, Praha 13, Mezi Školami 2323
pavla.benesova@kabinety.cz

Mgr. Magdaléna Kapuciánová
Člen
Mateřská škola Semínko, obecně prospěšná společnost
magdalena.kapucianova@kabinety.cz

Mgr. et. Mgr. Stanislava Kuruczová
Člen
Mateřská škola Březiněves, příspěvková organizace
stanislava.kuruczova@kabinety.cz

Mgr. Martina Novotná
Člen
Základní škola, Praha 2, Londýnská 34
martina.novotna@kabinety.cz

Mgr. Pavla Šandová
Člen
Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
pavla.sandova@kabinety.cz

Mgr. Dagmar Vávrová Čermáková
Člen
Mateřská škola "U Krtečka" Praha 5 - Motol, Kudrnova 235, příspěvková organizace
dagmar.vavrova.cermakova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Linda Honskusová
Předseda
Základní škola Vitae, s.r.o.
linda.honskusova@kabinety.cz

Mgr. et. Mgr. Jan Bartoš, Ph.D.
Člen
Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840
jan.bartos@kabinety.cz

Mgr. et. Mgr. Martin Konečný
Člen
Gymnázium Duhovka s.r.o.
martin.konecny@kabinety.cz

Ing. Marie Pojerová
Člen
Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29
marie.pojerova@kabinety.cz

Mgr. Libor Skala
Zástupce ŠPP
Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
libor.skala@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Milan Hes, Ph.D.
Předseda
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
milan.hes@kabinety.cz

Mgr. Hana Hrádková
Člen
Zástupce ŠPP
Střední škola automobilní a informatiky
hana.hradkova@kabinety.cz

Mgr. Jan Kamenář
Člen
Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911
jan.kamenar@kabinety.cz

Mgr. Ing. Jiří Sissak, Ph.D.
Člen
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
jiri.sissak@kabinety.cz

Mgr. Libor Skala
Člen
Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
libor.skala@kabinety.cz

Mgr. Tereza Vodičková
Člen
Gymnázium Evolution, s.r.o.
tereza.vodickova@kabinety.cz

Jihočeský kraj

adresa: Hlinsko 49, 370 01 České Budějovice

telefon: +420 387 699 011

fax: +420 387 699 027

Petra Martíšková
odborný krajský metodik
petra.martiskova@npi.cz
+420 773 798 978

Bc. Eva Vintrová
krajský koordinátor
eva.vintrova@npi.cz
+420 770 146 257

Petra Hauserová
krajský koordinátor
petra.hauserova@npi.cz

Mgr. Filip Jelínek
krajský ICT metodik
filip.jelinek@npi.cz
+420 774 140 881

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Andrea Peprná
Předseda
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3
andrea.peprna@kabinety.cz; peprna@spsautocb.cz

Mgr. Ondřej Dokulil
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec
ondrej.dokulil@kabinety.cz

Mgr. Stanislava Bělohlavová
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45
stanislava.belohlavova@kabinety.cz

Mgr. Petr Kollárik
Člen
Obchodní akademie, Tábor, Jiráskova 1615
petr.kollarik@kabinety.cz

Mgr. Zdeňka Lovčí
Člen
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86
zdenka.lovci@kabinety.cz

Mgr. Vladan Pokorný
Člen
Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice
vladan.pokorny@kabinety.cz

Mgr. Michaela Sýkorová
Člen
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
michaela.sykorova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Alena Rejlková
Předseda
Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola
alena.rejlkova@kabinety.cz

Mgr. Stanislava Bělohlavová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45
stanislava.belohlavova@kabinety.cz

Mgr. Petra Bydžovská
Člen
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3
petra.bydzovska@kabinety.cz

Mgr. Marco Jandrič
Člen
Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola
marko.jandric@kabinety.cz

Jelena Palánová
Člen
Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec
jelena.palanova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Plánková Ernstová
Člen
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
lenka.plankova.ernstova@kabinety.cz

Mgr. Alena Rejlková
Zástupce ŠPP
Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola
alena.rejlkova@kabinety.cz

Ing. Lenka Staňková, MBA
Člen
Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
lenka.stankova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Sýkorová
Člen
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
michaela.sykorova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Radovan Mikeš
Předseda
Základní škola, Nerudova 9, České Budějovice
radovan.mikes@kabinety.cz

Mgr. Miroslav Kotlas
Místopředseda
Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
miroslav.kotlas@kabinety.cz

RNDr. Jitka Kašparová
Zástupce ŠPP
Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec
jitka.kasparova@kabinety.cz

Mgr. Josef Lombart
Člen
Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
josef.lombart@kabinety.cz

Mgr. Alena Lukášová
Člen
Gymnázium, Písek, Komenského 89
alena.lukasova@kabinety.cz

Ing. Hynek Másílko
Člen
Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912
hynek.masilko@kabinety.cz

Mgr. Petra Procházková
Člen
Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec
petra.prochazkova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Telingerová
Člen
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
miroslava.telingerova@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Jaroslava Drbalová Vondrášková
Předseda
Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
jaroslava.drbalova.vondraskova@kabinety.cz

Mgr. Jana Doležalová
Místopředseda
Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice
jana.dolezalova@kabinety.cz

Mgr. Marta Frydrychová
Člen
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3
marta.frydrychova@kabinety.cz

PaedDr. Bc. František Jáchim
Člen
Základní škola Strakonice, Dukelská 166
frantisek.jachim@kabinety.cz

RNDr. Jitka Kašparová
Člen
Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec
jitka.kasparova@kabinety.cz

Bc. Monika Košařová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Horní Planá

Mgr. Bc. Šárka Kučerová
Člen
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
sarka.kucerova@kabinety.cz

Mgr. Jiří Merta
Zástupce ŠPP
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.
jiri.merta@kabinety.cz

doc. RNDr. Vladimíra Petrášková
Zástupce VŠ
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
vladimira.petraskova@kabinety.cz

Mgr. Yvona Zuntová
Člen
Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
yvona.zuntova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Hana Vítů
Předseda
Mateřská škola Včelná
hana.vitu@kabinety.cz

Mgr. Vendulka Bitalová
Místopředseda
Člen
Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec
vendulka.bitalova@kabinety.cz

Bc. Lenka Čužnová
Člen
Mateřská škola Vitějovice, okres Prachatice
lenka.cuznova@kabinety.cz

Ilona Djurov
Člen
Základní škola a Mateřská škola Srubec
ilona.djurov@kabinety.cz

Mgr. Petra Gregorová
Člen
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Srubec
petra.gregorova@kabinety.cz

Bc. Lucie Kalafutová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
lucie.kalafutova@kabinety.cz

Mgr. Barbora Křížková Louženská
Člen
Základní škola a Gymnázium Vodňany
barbora.krizenska.louzenska@kabinety.cz

Věra Semotánová
Člen
Mateřská škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec
vera.semotanova@kabinety.cz

Mgr. Iva Stradová
Člen
Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
iva.stradova@kabinety.cz

doc. PhDr. Miluše Vítečková, Ph.D.
Zástupce VŠ
Člen
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
miluse.viteckova@kabinety.cz

Mgr. Petra Waldaufová
Člen
Mateřská škola, Nerudova 53, České Budějovice
petra.waldaufova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Ing. Mgr. Petr Hart, DiS.
Předseda
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3
petr.hart@kabinety.cz

Mgr. Jaroslava Drbalová Vondrášková
Místopředseda
Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
jaroslava.drbalova.vondraskova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Brabcová
Člen
Základní škola Strakonice, Dukelská 166
katerina.brabcova@kabinety.cz

Mgr. Šárka Koštelová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice
sarka.kostelova@kabinety.cz

Mgr. Petr Kunc
Člen
Základní škola Volary, příspěvková organizace
petr.kunc@kabinety.cz

Ing. Eva Macků
Člen
Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec
eva.macku@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Petr Kollárik
Člen
Obchodní akademie, Tábor, Jiráskova 1615
petr.kollarik@kabinety.cz

Mgr. Lenka Plánková Ernstová
Člen
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
lenka.plankova.ernstova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Richter
Člen
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3
michaela.richter@kabinety.cz

Jihomoravský kraj

adresa: Moravské náměstí 249/8, 603 00 Brno

telefon: .

fax:

Mgr. Petra Holíková
odborný krajský metodik
petra.holikova@npi.cz
+420 771 253 045

Mgr. Jana Kopřivová
krajský koordinátor
jana.koprivova@npi.cz
+420 778 460 628

Anna Životská
krajský koordinátor
anna.zivotska@npi.cz

Mgr. Eva Čechová
krajský ICT metodik
eva.cechova@npi.cz
+420 737 600 012

Mgr. Pavel Hodál
krajský ICT metodik
pavel.hodal@npi.cz
+420 732 787 565

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Romana Dvořáková
Předseda
Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
romana.dvorakova@kabinety.cz

Mgr. Ludmila Kovaříková
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
ludmila.kovarikova@kabinety.cz

Mgr. Andrea Baumannová
Člen
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
andrea.baumannova@kabinety.cz

Mgr. Renata Bláhová
Člen
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
renata.blahova@kabinety.cz

Mgr. Markéta Emmer Illová
Člen
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
marketa.illova@kabinety.cz

Mgr. Ludmila Karpíšková
Člen
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
ludmila.karpiskova@kabinety.cz

Mgr. Martin Pírko
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace
martin.pirko@kabinety.cz

Mgr. Hana Svobodová, Dr.phil.
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
hana.svobodova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Ondřej Krahulec
Předseda
Základní škola a mateřská škola Brno,Husova 17,příspěvková organizace
ondrej.krahulec@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Kallus Brychová
Místopředseda
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
katerina.kallus.brychova@kabinety.cz

Mgr. Luděk Balcařík
Člen
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
ludek.balcarik@kabinety.cz

Mgr. Jana Chocholatá, Ph.D.
Zástupce VŠ
LABYRINTH - gymnázium a základní škola, s.r.o.
jana.chocholata@kabinety.cz

Mgr. et Bc. Pavla Ekslerová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace
pavla.ekslerova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Havlišová
Člen
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
lucie.havlisova@kabinety.cz

Mgr. Jana Hlaváčková
Člen
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
jana.hlavackova@kabinety.cz

Mgr. Darina Honsová
Člen
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
darina.honsova@kabinety.cz

Mgr. Barbora Kousalová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
barbora.kousalova@kabinety.cz

Bc. et Mgr. et Ing. Jana Riegerová
Člen
Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace, Sobotní 116, Valtice, 69142
jana.riegerova@kabinety.cz

Mgr. Marie Tomšíková
Člen
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
marie.tomsikova@kabinety.cz

Mgr. Vlasta Urbánková
Člen
TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.
vlasta.urbankova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Eva Čechová
Předseda
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
eva.cechova@kabinety.cz

Mgr. Tomáš Milička
Místopředseda
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
tomas.milicka@kabinety.cz

Mgr. Hana Kopecká
Člen
Základní škola a mateřská škola, Lelekovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
hana.kopecka@kabinety.cz

Mgr. Karel Malík
Člen
Základní škola a mateřská škola Dambořice, okres Hodonín, příspěvková organizace
karel.malik@kabinety.cz

Mgr. Jana Menšíková
Člen
Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
jana.mensikova@kabinety.cz

Mgr. Martin Pírko
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace
martin.pirko@kabinety.cz

doc. RNDr. Tomáš Pitner, Ph.D.
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
tomas.pitner@kabinety.cz

Mgr. Šárka Povolná
Člen
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
sarka.povolna@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. et Mgr. Marta Novotná
Předseda
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
marta.novotna@kabinety.cz

Mgr. Věra Babicová
Člen
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
vera.babicova@kabinety.cz

Mgr. Irena Budínová
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
irena.budinova@kabinety.cz

Mgr. Ladislav Dvořák
Člen
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
ladislav.dvorak@kabinety.cz

Mgr. Marie Hamplová
Člen
Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
marie.hamplova@kabinety.cz

Mgr. Hana Lenertová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
hana.lenertova@kabinety.cz

Mgr. Martin Pírko
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace
martin.pirko@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Lenka Peštálová
Předseda
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
lenka.pestalova@kabinety.cz

PhDr. Mgr. et Mgr. Eva Dostalová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
eva.dostalova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Kocourková
Člen
Mateřská škola Blansko, Údolní 8, příspěvková organizace
lenka.kocourkova@kabinety.cz

Mgr. Hana Křížová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
hana.krizova@kabinety.cz

Mgr. Andrea Kupková
Člen
Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace
andrea.kupkova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Miklíková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
lenka.miklikova@kabinety.cz

Mgr. Martina Ondrová
Člen
Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace
martina.ondrova@kabinety.cz

Ing. et Mgr. Monika Semerádová
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
monika.semeradova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Eliška Musilová
Předseda
Základní škola a mateřská škola Brno,Husova 17,příspěvková organizace
eliska.musilova@kabinety.cz

Mgr. Michal Souček
Místopředseda
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
michal.soucek@kabinety.cz

PhDr. Mgr. et Mgr. Eva Dostalová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
eva.dostalova@kabinety.cz

Mgr. Danuše Minsterová
Člen
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
danuse.minsterova@kabinety.cz

Mgr. Věra Nezvedová
Člen
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
vera.nezvedova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Michaela Rinková
Člen

michaela.rinkova@kabinety.cz

Mgr. Libuše Vodová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
libuse.vodova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Jiří Urbánek
Předseda
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
jiri.urbanek@kabinety.cz

Mgr. Jiří Urbánek
Předseda
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
jiri.urbanek@kabinety.cz

Mgr. Jindřich Svoboda
Místopředseda
Člen
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
jindrich.svoboda@kabinety.cz

Mgr. Zdenka Bártová
Člen
Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
zdenka.bartova@kabinety.cz

Mgr. Andrea Baumannová
Člen
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
andrea.baumannova@kabinety.cz

Mgr. Gabriela Ducháčková, Ph.D.
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
gabriela.duchackova@kabinety.cz

Mgr. Jana Janová
Člen
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
jana.janova@kabinety.cz

Mgr. Zbyněk Sturz, Ph.D.
Člen
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
zbynek.sturz@kabinety.cz

Karlovarský kraj

adresa: Západní 15, 360 01 Karlovy Vary

telefon: +420 353 585 268

fax: +420 353 585 268

Mgr. Josef Tichý
odborný krajský metodik
josef.tichy@npi.cz
+420 770 182 425

Jana Kabele
krajský koordinátor
jana.kabele@npi.cz

Mgr. Danuše Kubová
krajský ICT metodik
danuse.kubova@npi.cz
+420 774 188 804

Mgr. Milan Šatra
krajský ICT metodik
milan.satra@npi.cz
+420 777 357 936

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Nikola Hofmanová
Předseda
Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
nikola.hofmanova@kabinety.cz

Mgr. Pavla Ďurkovová
Zástupce ŠPP
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
pavla.durkovova@kabinety.cz

Bc. Dominika Hájková
Člen
Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
dominika.hajkova@kabinety.cz

Mgr. Leona Jelínková
Člen
Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace
leona.jelinkova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Zdeňka Vašíčková
Člen
Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace
zdenka.vasickova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Bc. Pavel Havrda
Předseda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
pavel.havrda@kabinety.cz

Mgr. Taťána Pohořalová
Místopředseda
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258
tatana.pohoralova@kabinety.cz

Mgr. Pavlína Gulevičová
Člen
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace
pavlina.gulevičová@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Hana Kuciánová
Předseda
Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
hana.kucianova@kabinety.cz

Mgr. Milan Šatra
Místopředseda
Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
milan.satra@kabinety.cz

Mgr. Pavla Ďurkovová
Zástupce ŠPP
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
pavla.durkovova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Miroslava Vaicová
Člen
Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace
miroslava.vaicova@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

PaedDr. Zuzana Ledvinová
Předseda
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace
zuzana.ledvinova@kabinety.cz

Mgr. Hana Kuciánová
Místopředseda
Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
hana.kucianova@kabinety.cz

Mgr. Eva Borská
Člen
Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
eva.borska@kabinety.cz

Mgr. Pavla Ďurkovová
Zástupce ŠPP
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
pavla.durkovova@kabinety.cz

Mgr. Daniela Ševčíková
Člen
Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace
daniela.sevcikova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Kateřina Filková
Předseda
Základní škola a lesní mateřská škola Čtyřlístek
katerina.filkova@kabinety.cz

Mgr. Dana Baloghová
Člen
Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace
dana.baloghova@kabinety.cz

Mgr. Jiřina Deutschová
Člen
Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746
jirina.deutschova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Exnerová
Zástupce ŠPP
Základní škola Lomnice, okres Sokolov
miroslava.exnerova@kabinety.cz

Milena Kuhlová
Člen
Mateřská škola Kynšperk, Zahradní 385, příspěvková organizace
milena.kuhlova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Veronika Honsová
Předseda
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
veronika.honsova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Rudolf Kardoš, Ph.D.
Předseda
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace
rudolf.kardos@kabinety.cz

Mgr. Dagmar Erbenová, Ph.D.
Člen
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace
dagmar.erbenova@kabinety.cz

Mgr. Antonín Korch
Člen
Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace
antonin.korch@kabinety.cz

Mgr. Vlasta Prokešová
Člen
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace
vlasta.prokesova@kabinety.cz

Připravujeme




Partnerská kooperace - hospitace SPOL
1.2.2023 - Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace, Lidická, Drahovice, Karlovy Vary, Česko

Oblastní workshop CJL
2.2.2023 - MS Teams




Warmers, Coolers, Fillers
8.2.2023 - webinář


Kraj Vysočina

adresa: Zborovská 3, 586 01 Jihlava

telefon: +420 567 571 839

fax: +420 567 571 839

Mgr. Jana Rösslerová
odborný krajský metodik
jana.rosslerova@npi.cz
+420 775 571 626

Miroslava Čurdová
krajský koordinátor
miroslava.curdova@npi.cz
+420 778 460 843

Mgr. Hana Hyksová
krajský ICT metodik
hana.hyksova@npi.cz
+420 770 190 661

Mgr. Martin Mareš
krajský ICT metodik
martin.mares@npi.cz
+420 775 181 288

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Soňa Havlíčková
Předseda
Střední škola stavební Třebíč
sona.havlickova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Topinková
Místopředseda
Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2
lucie.topinkova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Dostálková
Člen
Gymnázium Chotěboř
lucie.dostalkova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Lutnerová
Člen
Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
lenka.lutnerova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Tomáš Bojanovský
Předseda
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
tomas.bojanovsky@kabinety.cz

Ing. Mgr. et Mgr. Ludmila Baláková, Ph.D., MBA
Místopředseda
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace
ludmila.balakova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Bartoňová
Člen
Gymnázium Žďár nad Sázavou
lenka.bartonova@kabinety.cz

Mgr. Soňa Havlíková
Člen
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
sona.havlikova@kabinety.cz

Mgr. Dita Horká
Člen
Základní škola Vlásenický dvůr
dita.horka@kabinety.cz

Mgr. Lucie Polehlová
Člen
Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579
lucie.polehlova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Miroslav Sláma
Předseda
Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou
miroslav.slama@kabinety.cz

Mgr. Miloš Bukáček
Místopředseda
Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
milos.bukacek@kabinety.cz

Mgr. Anna Dravecká
Člen
Gymnázium Jihlava
anna.dravecka@kabinety.cz

Mgr. Ivona Králová
Zástupce ŠPP
Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace
ikralova@1zdar.cz

Mgr. Martin Mareš
Člen
Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace
martin.mares@kabinety.cz

Ing. Jana Wasserbauerová
Člen
Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628
jana.wasserbauerova@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Josef Sova
Předseda
Základní škola Jihlava,Kollárova 30, příspěvková organizace
josef.sova@kabinety.cz

Mgr. Josef Bobek
Místopředseda
Střední průmyslová škola Třebíč
josef.bobek@kabinety.cz

Mgr. Ludmila Chudobová
Člen
Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615
ludmila.chudobova@kabinety.cz

Mgr. Lukáš Javorek
Člen
Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, příspěvková organizace
lukas.javorek@kabinety.cz

Mgr. Veronika Vacková
Člen
Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
veronika.vackova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Soňa Šikolová
Předseda
Mateřská škola Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
sona.sikolova@kabinety.cz

Mgr. Renáta Piklová
Místopředseda
Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod
renata.piklova@kabinety.cz

Mgr. Pavla Adamcová
Člen
Mateřská škola Korálky Havlíčkův Brod
pavla.adamcova@kabinety.cz

Mgr. Petra Čábelková
Člen
Mateřská škola Čtyřlístek
petra.cabelkova@kabinety.cz

Bc. Dagmar Chlupová
Člen
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace
dagmar.chlupova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Vendula Jašková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Kojetice, okres Třebíč, p.o.
vendula.jaskova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Jana Koubková Nováková
Zástupce ŠPP
Základní škola Pacov
jana.koubkova.novakova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Novotná
Člen
Základní škola Jihlava,Kollárova 30, příspěvková organizace
miroslava.novotna@kabinety.cz

Mgr. Lucie Topinková
Člen
Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2
lucie.topinkova@kabinety.cz

Mgr. Alena Žáková
Člen
Mateřská škola Jabula
alena.zakova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Roman Veselský
Předseda
Gymnázium Žďár nad Sázavou
roman.veselsky@kabinety.cz

Mgr. Zuzana Bobková
Místopředseda
Střední průmyslová škola Třebíč
zuzana.bobkova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Soňa Daňková
Člen
Základní škola Jihlava, Seifertova 5, příspěvková organizace
sona.dankova@kabinety.cz

Ing. Martin Kříž
Člen
Chaloupky o.p.s. a lesní mateřská škola
martin.kriz@kabinety.cz

Mgr. Ondřej Láska
Člen
Gymnázium Havlíčkův Brod
ondrej.laska@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

PhDr. Alena Zina Janáčková, Ph.D.
Předseda
Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365
alena.zina.janackova@kabinety.cz

Mgr. Jaroslav Taras
Místopředseda
Gymnázium Jihlava
jaroslav.taras@kabinety.cz

Mgr. Lenka Nováková
Člen
Gymnázium Žďár nad Sázavou
lenka.novakova@kabinety.cz

Mgr. Jitka Rutschová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Maleč
jitka.rutschova@kabinety.cz

Mgr. Karin Šubrtová
Člen
Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace
karin.subrtova@kabinety.cz

Královéhradecký kraj

adresa: Luční 460, 500 03 Hradec Králové

telefon: +420 495 514 803

fax:

Mgr. Dagmar El-Hmoudová, Ph.D.
odborný krajský metodik
dagmar.el-hmoudova@npi.cz
+420 770 139 682

Ing. Andrea Kotoučková
krajský koordinátor
andrea.kotouckova@npi.cz
+420 778 460 917

David Kalivoda
krajský ICT metodik
david.kalivoda@npi.cz
+420 777 233 023

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Martina Škultétyová
Předseda
Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
martina.skultetyova@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

Mgr. Petra Bubeníčková, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
petra.bubenickova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Hušková
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov
miroslava.huskova@kabinety.cz

Mgr. Hana Richtermocová
Člen
Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005
hana.richtermocova@kabinety.cz

Mgr. Tamara Samková
Člen
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

Kabinet Cizí jazyky

PhDr. Petra Besedová, Ph.D.
Předseda
Univerzita Hradec Králové
petra.besedova@kabinety.cz

Mgr. Veronika Kyselová
Místopředseda
Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace
veronika.kyselova@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

Mgr. Hana Eliášová
Člen
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace
hana.eliasova@kabinety.cz

PhDr. Michaela Mádlová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
michaela.madlova@kabinety.cz

Mgr. Monika Pavlíková Vačkářová
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
monika.pavlikova.vackarova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Jitka Pultarová, MBA
Člen
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234
jitka.pultarova@kabinety.cz

PhDr. Štěpánka Rubešová, Ph.D.
Člen
Univerzita Hradec Králové
stepanka.rubesova@kabinety.cz

Mgr. Martina Šepsová
Člen
Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220
martina.sepsova@kabinety.cz

Mgr. Vendula Voříšková
Člen
Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové
vendula.voriskova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Ondřej Kořínek, Ph.D.
Předseda
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
ondrej.korinek@kabinety.cz

Mgr. Eduard Hlávka
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092
eduard.hlavka@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

Mgr. Petra Čadová
Člen
Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
petra.cadova@kabinety.cz

Mgr. Michal Dusílek
Člen
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
michal.dusilek@kabinety.cz

PhDr. Michal Musílek, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
michal.musilek@kabinety.cz

RNDr. Jan Preclík, Ph.D.
Člen
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
jan.preclik@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Iva Vojkůvková
Předseda
Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682
iva.vojkuvkova@kabinety.cz

Mgr. Vladimír Vít
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Krčín
vladimir.vit@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

Mgr. Michal Brázda
Člen
Základní škola a mateřská škola, Libčany
michal.brazda@kabinety.cz

PhDr. Jana Cachová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
cachova.jana@kabinety.cz

Mgr. Karel Müller
Člen
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166
karel.muller@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Renata Kárníková
Předseda
Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou
renata.karnikova@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

doc. PhDr. Jana Marie Havigerová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
jana.havigerova@kabinety.cz

Mgr. Hana Kubalová
Člen
Mateřská škola, Opočno
hana.kubalova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Šilhánková
Člen
Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové
lenka.silhankova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

RNDr. Veronika Machková, Ph.D.
Předseda
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
veronika.machkova@kabinety.cz

RNDr. PhDr. Ivo Králíček, Ph.D.
Místopředseda
Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové
ivo.kralicek@kabinety.cz

PhDr. Petra Bendová, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Univerzita Hradec Králové
petra.bendova@npi.cz

Mgr. Lenka Bubeníková
Člen
Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
lenka.bubenikova@kabinety.cz

Mgr. Pavlína Hejsková, Ph.D.
Člen
Základní škola, Jičín, Husova 170
pavlina.hejskova@kabinety.cz

RNDr. Michaela Křížová, Ph.D.
Člen
Univerzita Hradec Králové
michaela.krizova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Ing. Eva Beránková
Předseda
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234
eva.berankova@kabinety.cz

Mgr. Naďa Pochobradská
Místopředseda
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670
nada.pochobradska@kabinety.cz

Mgr. Josef Hovorka
Člen
Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod
josef.hovorka@kabinety.cz

Mgr. Vojtěch Kábrt, Ph.D.
Člen
Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325
vojtech.kabrt@kabinety.cz

Mgr. Magda Kalašová
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola, Teplice nad Metují
magda.kalasova@kabinety.cz

doc. Mgr. Martin Paleček, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Hradec Králové
martin.palecek@kabinety.cz

Mgr. Pavel Žalský
Člen
Základní škola Karla Klíče Hostinné
pavel.zalsky@kabinety.cz

Liberecký kraj

adresa: Masarykova 28, 460 01 Liberec

telefon: +420 482 360 511

fax: +420 482 710 352

Mgr. Barbora Čvančarová
odborný krajský metodik
barbora.cvancarova@npi.cz
+420 771 269 339

Mgr. Lucie Musilová
krajský koordinátor
lucie.musilova@npi.cz
+420 778 460 704

Mgr. Aleš Dlouhý
krajský ICT metodik
ales.dlouhy@npi.cz
+420 776 689 799

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Michaela Kotenová
Předseda
Zástupce VŠ
Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace
michaela.kotenova@kabinety.cz

Mgr. David Kolačný
Místopředseda
Základní škola a mateřská škola, Dětřichov, okres Liberec, příspěvková organizace
david.kolacny@kabinety.cz

Mgr. Lenka Brychová
Člen
Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
lenka.brychova@kabinety.cz

Mgr. David Kolačný
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola, Dětřichov, okres Liberec, příspěvková organizace
david.kolacny@kabinety.cz

Mgr. Zuzana Korfová
Člen
Základní škola Turnov, 28. října 18, příspěvková organizace

Mgr. Petra Novotná
Člen
Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace
petra.novotna@kabinety.cz

Mgr. Šárka Staňková
Člen
Gymnázium Ivana Olbrachta, příspěvková organizace
sarka.stankova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Renata Čagovcová
Předseda
Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace
renata.cagovcova@kabinety.cz

Bc. Kateřina Hájková
Místopředseda
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizace

Mgr. Andrea Janušková
Člen
Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace

Mgr. Dagmar Vaňková
Člen
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Kabinet Informatika a ICT

Ing. Dalimil Keršláger
Předseda
Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace
dalimil.kerslager@kabinety.cz

Ing. Tomáš Bartůněk
Člen
Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Ing. Alexandr Fales
Člen
Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Petr Janů
Člen
Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Mgr. Jan Konfršt
Člen
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

Mgr. Kateřina Kvízová
Zástupce ŠPP
Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
katerina.kvizova@kabinety.cz

Ph.D. Martin Slavík
Zástupce VŠ
Technická univerzita v Liberci
martin.slavik@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Jaroslav Poláček
Předseda
Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace
jaroslav.polacek@kabinety.cz

Mgr. Jana Vaňková
Místopředseda
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace
jana.vankova@kabinety.cz

Ph.D. Jiří Břehovský
Zástupce VŠ
Technická univerzita v Liberci
jiri.brehovsky@kabinety.cz

Mgr. Stanislav Jirouš
Člen
Gymnázium, Tanvald, příspěvková organizace

Mgr. Petr Kneys
Člen
Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

Mgr. Veronika Knieová
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov - Prácheň, příspěvková organizace
veronika.knieova@kabinety.cz

Ing. Veronika Šolcová
Člen
Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa,příspěvková organizace
veronika.solcova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Kateřina Rožcová
Předseda
Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace
katerina.rozcova@kabinety.cz

MgA. Ivana Honsnejmanová
Místopředseda
Mateřská škola U Bílého králíka, s.r.o.
ivana.honsnejmanova@kabinety.cz

Bc. Barbora Drahoňovská
Člen
Mateřská škola Turnov, Jana Palacha 1931, příspěvková organizace
barbora.drahonovska@kabinety.cz

Mgr. Michaela Janků
Člen
Mateřská škola, Liberec, Matoušova 468/12, příspěvková organizace
michaela.janku@kabinety.cz

Mgr. Monika Kalenská
Člen
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace
monika.kalenska@kabinety.cz

Mgr. Zuzana Krausová
Člen
Mateřská škola Přepeře, okres Semily - příspěvková organizace

Ph.D. Iva Šeflová
Zástupce VŠ
Technická univerzita v Liberci
iva.seflova@kabinety.cz

Mgr. Klára Zbrojová
Zástupce ŠPP

klara.zbrojova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Alena Šáfrová
Předseda
Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.
alena.safrova@kabinety.cz

Mgr. Pavlína Hartmanová
Zástupce ŠPP
Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace
pavlina.hartmanova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Marhanová
Člen
Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Ph.D. Martin Slavík
Zástupce VŠ
Technická univerzita v Liberci
martin.slavik@kabinety.cz

Mgr. Martin Vojtíšek
Člen
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Petra Slámová
Předseda
Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

Mgr. Jan Divišek
Místopředseda
Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

PhDr. Milan Ducháček, Ph.D.
Zástupce VŠ
Technická univerzita v Liberci

Mgr. Vendula Hlaváčková
Člen
Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace

Mgr. Dagmar Vaňková
Člen
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

adresa: Blahoslavova 1576/2, 702 00 Ostrava

telefon: +420 596 120 454

fax: +420 596 120 448

Ing. Eva Veličková, Ph.D.
odborný krajský metodik
eva.velickova@npi.cz
+420 770 171 674

Bc. et Mgr. Eva Holešová
krajský koordinátor
eva.holesova@npi.cz
+420 778 708 491

Bc. Kateřina Bulawová
krajský koordinátor
katerina.bulawova@npi.cz

Mgr. Patrik Randa
krajský ICT metodik
patrik.randa@npi.cz
+420 602 501 367

Mgr. Ing. Milan Gross, MBA
krajský ICT metodik
milan.gross@npi.cz
+420 604 861 889

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. et Mgr. Gabriel Juchelka
Předseda
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
gabriel.juchelka@kabinety.cz

Mgr.  Pavla Wróblová
Místopředseda
Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace
pavla.wroblova@kabinety.cz

Mgr. Jaroslava Cvečková
Člen
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
jaroslava.cveckova@kabinety.cz

Mgr. Radka Demová
Člen
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace
radka.demova@kabinety.cz

Mgr.  Simona Drabčíková
Zástupce ŠPP
Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace
simona.drabcikova@kabinety.cz

Doc. PhDr., Ph.D. Ivana Gejgušová
Zástupce VŠ
Ostravská univerzita
ivana.gejgusova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Ježková
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Dětřichov nad Bystřicí okres Bruntál, příspěvková organizace
miroslava.jezkova@kabinety.cz

Mgr.  Eva Kvapilová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace
eva.kvapilova@kabinety.cz

Mgr.  Andrea Mášová
Člen
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
andrea.masova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Michal Klimek, MBA.
Předseda
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
michal.klimek@kabinety.cz

Mgr. Dagmar Csatová
Místopředseda
Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace
dagmar.csatova@kabinety.cz

Ing. Tomáš Černý
Člen
PORG – gymnázium a základní škola, o. p. s.
tomas.cerny@kabinety.cz

Mgr. Romana Chalupská
Člen
Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace
romana.chalupska@kabinety.cz

Mgr. Simona Kravčenko
Člen
Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace
simona.kravcenko@kabinety.cz

Mgr. Jana Mikesková
Člen
AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
jana.mikeskova@kabinety.cz

Mgr. Helena Peřinová
Člen
Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
helena.perinova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Řezáčová
Člen
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace
lenka.rezacova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. et Bc. Libor Klubal, Ph.D.
Předseda
Zástupce VŠ
Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace
libor.klubal@kabinety.cz

Mgr. Zbyněk Šostý
Místopředseda
Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454
zbynek.sosty@kabinety.cz

Mgr. Klára Bílová
Člen
Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace
klara.bilova@kabinety.cz

Ing. Karel Holba
Člen
Základní škola Bruntál, Školní 2
karel.holba@kabinety.cz

RNDr. , Ph.D. Zdeněk Kramář
Člen
Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace
zdenek.kramar@kabinety.cz

Mgr. Pavel Martínek
Člen
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
pavel.martinek@kabinety.cz

Ing. Bc. Filip Szkorupa
Člen
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
filip.szkorupa@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

RNDr. Michal Vavroš, Ph.D.
Předseda
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
michal.vavros@kabinety.cz

Mgr. Klára Bílová
Místopředseda
Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace
klara.bilova@kabinety.cz

Mgr. Renáta Janotová
Člen
Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace
renata.janotova@kabinety.cz

Mgr. et Bc. Věra Keppertová
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace
vera.keppertova@kabinety.cz

RNDr. Radek Krpec, Ph.D.
Zástupce VŠ
Ostravská univerzita
radek.krpec@kabinety.cz

Mgr. Pavla Kupková
Člen
Základní škola Břidličná, okres Bruntál
pavla.kupkova@kabinety.cz

Mgr. Jana Pavlicová
Člen
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace
jana.pavlicova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Hana Dobrozemská
Předseda
Základní škola Břidličná, okres Bruntál
hana.dobrozemska@kabinety.cz

Mgr. Natália Toflová
Místopředseda
Mateřská škola Radost, Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace
natalia.toflova@kabinety.cz

Mgr. Iva Chadzipanajotidisová
Člen
Mateřská škola Ostrava, Hornická 43A, příspěvková organizace
iva.chadzipanajotidisova@kabinety.cz

Mgr. Iveta Hudzietzová
Člen
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace
iveta.hudzietzova@kabinety.cz

Mgr. Dana Jarošová
Člen
Základní škola Opava, Englišova 82 - příspěvková organizace
dana.jarosova@kabinety.cz

Mgr. Markéta Kohutová
Člen
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace
marketa.kohutova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Kupková Hampejsová
Člen
Mateřská škola Havířov - Podlesí Přímá 8/1333, příspěvková organizace
michaela.kupkova.hampejsova@kabinety.cz

Bc. Gabriela Lacková
Člen
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace
gabriela.lackova@kabinety.cz

Mgr. Jana Poledníková
Člen
Základní škola Ostrava-Stará Bělá
jana.polednikova@kabinety.cz

PhDr. et Mgr. Marek Poruba
Člen
Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace
marek.poruba@kabinety.cz

Mgr. Šárka Sohrová
Zástupce ŠPP
Základní škola Havířov - Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace
sarka.sohrova@kabinety.cz

Mgr. Helena Alžběta Valášková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace
helena.alzbeta.valaskova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Květa Děrdová
Předseda
Základní škola Břidličná, okres Bruntál
kveta.derdova@kabinety.cz

Mgr., Martina Lubojacká, Dis.
Místopředseda
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
martina.lubojacka@kabinety.cz

Mgr. Aleš Chupáč
Člen
Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
ales.chupac@kabinety.cz

Mgr. Eva Juřicová
Člen
Základní škola T. G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace
eva.juricova@kabinety.cz

Mgr. Milena Mačáková
Člen
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
milena.macakova@kabinety.cz

Mgr. Zdeňka Malá
Zástupce ŠPP
Základní škola Bruntál, Jesenická 10
zdenka.mala@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Irena Eibenová
Předseda
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
irena.eibenova@kabinety.cz

Mgr. Dagmar Šírová
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
dagmar.sirova@kabinety.cz

Mgr. Roman Göttlicher
Člen
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
roman.gottlicher@kabinety.cz

Mgr. Lenka Řezáčová
Člen
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace
lenka.rezacova@kabinety.cz

Mgr. Jana Sagitariová
Člen
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace
jana.sagitariova@kabinety.cz

Mgr. Martin Vonášek
Člen
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
martin.vonasek@kabinety.cz

Olomoucký kraj

adresa: Wellnerova 25, 779 00 Olomouc

telefon: +420 775 571 603

fax:

Ing. Eva Střelecká
odborný krajský metodik
eva.strelecka@npi.cz
+420 770 199 038

Zuzana Páťalová, DiS.
krajský koordinátor
zuzana.patalova@npi.cz
+420 770 101 726

Mgr. Miroslav Dvořák
krajský ICT metodik
miroslav.dvorak@npi.cz
+420 605 851 387

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Renáta Havelková
Předseda
Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
renata.havelkova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Bc. Markéta Matějková
Předseda
Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
marketa.matejkova@kabinety.cz

Mgr. Irena Wernerová, Ph.D.
Místopředseda
Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
irena.wernerova@kabinety.cz

Mgr. Pavla Bernatská
Zástupce ŠPP
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
pavla.bernatska@kabinety.cz

Mgr. Bc. Marie Effenberger Rychlá
Člen
Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace
marie.effenberger.rychla@kabinety.cz

Mgr. Pavlína Kapustová
Člen
Střední průmyslová škola Jeseník
pavlina.kapustova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Bc. Eva Kostecká
Předseda
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
eva.kostecka@kabinety.cz

Mgr. Bc. Ludmila Balíková
Místopředseda
Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace
ludmila.balikova@kabinety.cz

Mgr. Pavlína Kapustová
Člen
Střední průmyslová škola Jeseník
pavlina.kapustova@kabinety.cz

Mgr. David Navrátil
Člen
Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52
david.navratil@kabinety.cz

Mgr. Lucie Navrátilová
Zástupce ŠPP
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45
lucie.navratilova@kabinety.cz

Mgr. Karoline Němcová Růžičková
Člen
Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace
karoline.ruzickova@kabinety.cz

Mgr. Marie Pokorná
Člen
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace
marie.pokorna@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Young, Ph.D.
Zástupce VŠ
Vysoká škola ekonomická v Praze
katerina.young@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Ing. Bc. Blanka Čechová
Předseda
Střední škola designu a módy, Prostějov
blanka.cechova@kabinety.cz

Mgr. David Hawiger
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace
david.hawiger@kabinety.cz

Mgr. Marek Navrátil
Člen
Základní škola Vidnava, okres Jeseník - příspěvková organizace
marek.navratil.1@kabinety.cz

Mgr. Petr Němec
Člen
Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
petr.nemec@kabinety.cz

Ing. Mgr. Michal Sedláček, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Palackého Olomouc
michal.sedlacek@npi.cz

Mgr. Petr Šima
Člen
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
petr.sima@kabinety.cz

Mgr. Jana Šimová
Zástupce ŠPP
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
jana.simova@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. David Mach
Předseda
Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
david.mach@kabinety.cz

Mgr. Vítězslav Kružík, Ph.D.
Místopředseda
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
vitezslav.kruzik@kabinety.cz

Mgr. Pavla Bernatská
Zástupce ŠPP
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
pavla.bernatska@kabinety.cz

Mgr. Jitka Švábová
Člen
Základní škola Přerov, Za mlýnem 1
jitka.svabova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

PaedDr. Jana Blažková
Předseda
Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
jana.blazkova@kabinety.cz

Mgr. Jiří Pavlas, MBA
Předseda
Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizace
jiri.pavlas@kabinety.cz

Mgr. Yvona Šimková
Místopředseda
Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace
yvona.simkova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Bezděková
Člen
Základní škola a mateřská škola Čechy pod Košířem, příspěvková organizace
michaela.bezdekova@kabinety.cz

Mgr. Iveta Bittnerová
Člen
Mateřská škola Prostějov, ul. Šárka 4a
iveta.bittnerova@kabinety.cz

Mgr. Martina Dvořáková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace
martina.dvorakova@kabinety.cz

Gabriela Halodová
Člen
Mateřská škola Mikulovice, okres Jeseník
gabriela.halodova@kabinety.cz

Mgr. Marcela Kanisová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace
marcela.kanisova.1@kabinety.cz

PaedDr. Hana Klvaňová
Zástupce ŠPP
Člen
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4
hana.klvanova@kabinety.cz

Bc. Radomíra Tylichová
Člen
Mateřská škola Luběnice - příspěvková organizace
radomira.tylichova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Tomáš Šilha, Ph.D.
Předseda
Zástupce VŠ
Základní škola a Mateřská škola Tovačov
tomas.silha@kabinety.cz

Mgr. Martin Havelka, Ph.D.
Místopředseda
Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
martin.havelka@kabinety.cz

Mgr. Petra Hlásná
Zástupce ŠPP
Základní škola Vápenná, okres Jeseník, příspěvková organizace
petra.hlasna@kabinety.cz

Mgr. David Navrátil
Člen
Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52
david.navratil@kabinety.cz

Mgr. Lucie Pospíšilová
Člen
Základní škola Vidnava, okres Jeseník - příspěvková organizace
lucie.pospisilova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Monika Suková
Předseda
Základní škola Přerov, Za mlýnem 1
monika.sukova@kabinety.cz

Mgr. Pavla Bernatská
Místopředseda
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
pavla.bernatska@kabinety.cz

Mgr. Renáta Havelková
Člen
Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
renata.havelkova@kabinety.cz

Mgr. Vít Kožuch
Zástupce ŠPP
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Mgr. Pavla Krbcová
Člen
Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
pavla.krbcova@kabinety.cz

Mgr. Kristýna Nenčevová Hýblová
Člen
Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
kristyna.hyblova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Petrů
Člen
Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
lucie.petru@kabinety.cz

Pardubický kraj

adresa: Za Pasáží 657, P. O. Box D 27, 530 02 Pardubice

telefon: +420 466 046 111

fax: +420 466 046 142

Mgr. Jana Kuchyňková
odborný krajský metodik
jana.kuchynkova@npi.cz
+420 775 393 966

Mgr. Aleš Chejn
krajský koordinátor
ales.chejn@npi.cz

Mgr. Jan Coufal
krajský ICT metodik
jan.coufal@npi.cz
+420 606 760 423

Ing. Zdeněk Cach
krajský ICT metodik
zdenek.cach@npi.cz
+420 702 186 962

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Eva Pýchová
Předseda
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
eva.pychova@kabinety.cz

Mgr. Iveta Skalská
Místopředseda
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
iveta.skalska@kabinety.cz

Mgr. Eva Kolářová, DiS.
Zástupce ŠPP
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
eva.kolarova@kabinety.cz

PhDr. Ivana Pavlišová
Člen
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
ivana.pavlisova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Škarvadová
Člen
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
lucie.skarvadova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Přemysl Machatý
Předseda
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
premysl.machaty@kabinety.cz

MAppLing. Monika Skořepová
Místopředseda
Mateřská škola Klubíčko Pardubice - Polabiny, Grusova 448
monika.skorepova@kabinety.cz

Mgr. Renata Escobar
Člen
Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317
renata.escobar@kabinety.cz

Mgr. Lenka Malá
Člen
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
lenka.mala@kabinety.cz

Mgr. Renáta Pitrová
Člen
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
renata.pitrova@kabinety.cz

Mgr. Monika Zemanová
Zástupce ŠPP
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
monika.zemanova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Petr Coufal, Ph.D.
Předseda
Zástupce VŠ
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
petr.coufal@kabinety.cz

Mgr. Marie Aňa Novotná
Místopředseda
Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283
marie.novotna@kabinety.cz

Ing. et Bc. Jana Kazdová
Člen
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
jana.kazdova@kabinety.cz

Mgr. Eva Kolářová, DiS.
Zástupce ŠPP
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
eva.kolarova@kabinety.cz

Mgr. Jan Zapletal
Člen
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
jan.zapletal@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Jana Plíšková
Předseda
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
jana.pliskova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Eva Adamcová
Zástupce ŠPP
Základní škola a mateřská škola Libchavy
eva.adamcova@kabinety.cz

Mgr. Jana Herudková
Člen
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
jana.herudkova@kabinety.cz

RNDr. Hana Lišková
Člen
Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
hana.liskova@kabinety.cz

Mgr. Jana Suchánková
Člen
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Mgr. Veronika Vaňousová
Člen
Základní škola a mateřská škola Libchavy
veronika.vanousova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Radek Machatý
Předseda
Základní škola, Zaječice, okres Chrudim
radek.machaty@kabinety.cz

Mgr. Ivana Čermáková
Místopředseda
Mateřská škola Zdravíčko Vendolí, okres Svitavy
ivana.cermakova@kabinety.cz

Mgr. Dana Dvořáková
Člen
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
dana.dvorakova@kabinety.cz

Mgr. Eva Kolářová, DiS.
Zástupce ŠPP
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
eva.kolarova@kabinety.cz

Bc. Petra Nováková
Člen
Mateřská škola Svitavy, Milady Horákové 27
petra.novakova@kabinety.cz

Mgr. Michaela Pachelová
Člen
Základní škola Žamberk, 28. října 581
michaela.pachelova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Tkačíková
Člen
Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691
lucie.tkacikova@kabinety.cz

Mgr. Kristýna Zadrobílková
Člen
Základní škola a mateřská škola Miřetice, okres Chrudim
kristyna.zadrobilkova@kabinety.cz

Mgr. Monika Zemanová
Člen
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
monika.zemanova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Jana Šindelářová
Předseda
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
jana.sindelarova@kabinety.cz

Mgr. David Bogdanovič
Místopředseda
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
david.bogdanovic@kabinety.cz

Ing. Hana Doušová, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Pardubice
hana.dousova@kabinety.cz

Ing. Lenka Řehounková
Člen
Základní škola a mateřská škola Libchavy
lenka.rehounkova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Bc. František Zeman
Předseda
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
frantisek.zeman@kabinety.cz

Mgr. Bc. Radka Dojčánová
Místopředseda
Zástupce ŠPP
Střední škola automobilní Holice
radka.dojcanova@kabinety.cz

Mgr. Jana Čermáková
Člen
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.
jana.cermakova@kabinety.cz

Mgr. Monika Stránská
Člen
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
monika.stranska@kabinety.cz

Plzeňský kraj

adresa: Čermákova 18, 301 00 Plzeň

telefon: +420 377 473 608

fax: +420 377 473 608

Mgr. Miroslava Sklenářová
odborný krajský metodik
miroslava.sklenarova@npi.cz
+420 775 571 656

Mgr. Bc. Petra Duspívová Hlávková
krajský koordinátor
petra.hlavkova@npi.cz
+420 770 199 058

Petra Pecková
krajský koordinátor
petra.peckova@npi.cz

Mgr. Magdaléna Forejt Pincová
krajský koordinátor
magdalena.pincova@npi.cz

Mgr. Pavla Sýkorová
krajský ICT metodik
pavla.sykorova@npi.cz
+420 770 190 650

Ing Karel Rejthar
krajský ICT metodik
karel.rejthar@npi.cz
+420 776 009 609

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Sylvie Vágnerová
Předseda
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323
sylvie.vagnerova@kabinety.cz

Mgr. Klára Gažíková
Člen
Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
klara.gazikova@kabinety.cz

Mgr. Eliška Pilíková
Zástupce ŠPP
Místopředseda
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
eliska.pilikova@kabinety.cz

Mgr. Vladana Poláčková
Člen
Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115
vladana.polackova@kabinety.cz

Mgr. Jiřina Poláková
Člen
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy
jirina.polakova@kabinety.cz

PaedDr., CSc. Jana Vejvodová
Zástupce VŠ
Západočeská univerzita v Plzni
jana.vejvodova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Jana Drábková
Předseda
10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace
jana.drabkova@kabinety.cz

PhDr. Mgr. Sylva Nováková, Ph.D.
Místopředseda
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
sylva.novakova@kabinety.cz

PhDr. Eva Brázdová Toufarová
Člen
Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih
eva.brazdova.toufarova@kabinety.cz

Mgr. Marina Mrázová
Člen
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323
marina.mrazova@kabinety.cz

Mgr. Eliška Pilíková
Zástupce ŠPP
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
eliska.pilikova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Jindřich Terč
Předseda
Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace
jindrich.terc@kabinety.cz

Ing. Jaroslav Burda
Místopředseda
Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115
jaroslav.burda@kabinety.cz

Ing. Jan Adamec
Člen
Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace
jan.adamec@kabinety.cz

Mgr. Jan Kubát
Člen
Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
jan.kubat@kabinety.cz

Mgr. Eliška Pilíková
Zástupce ŠPP
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
eliska.pilikova@kabinety.cz

Mgr. Tomáš Průcha
Zástupce VŠ
Západočeská univerzita v Plzni
tomas.prucha@kabinety.cz

Ing. Jaromír Šmíd
Člen
Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace
jaromir.smid@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Renata Balejová
Předseda
28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace
renata.balejova@kabinety.cz

Mgr. Blanka Zelenková
Místopředseda
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323
blanka.zelenkova@kabinety.cz

Mgr. Jan Frank
Zástupce VŠ
Západočeská univerzita v Plzni
jan.frank@kabinety.cz

PhDr., Ph.D. Miroslava Huclová
Člen
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace
miroslava.huclova@kabinety.cz

Mgr. Vladimíra Jílková
Člen
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347
vladimira.jilkova@kabinety.cz

Mgr. Jan Kubát
Člen
Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
jan.kubat@kabinety.cz

Mgr. Eliška Pilíková
Zástupce ŠPP
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
eliska.pilikova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Lenka Pekárová
Předseda
Mateřská škola Poběžovice, okres Domažlice, příspěvková organizace
lenka.pekarova@kabinety.cz

Mgr. Bohuslava Enžlová
Místopředseda
Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace
bohuslava.enzlova@kabinety.cz

Mgr. Petra Braunová
Člen
Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
petra.braunova@kabinety.cz

Mgr. et Bc. Kateřina Langmaierová
Člen
Mateřská škola POHÁDKA Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
katerina.langmaierova@kabinety.cz

PaedDr. et Mgr., Ph.D. Dana Martinková
Člen
Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126
dana.martinkova@kabinety.cz

Mgr. Jana Pluhařová
Člen
Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
jana.pluharova@kabinety.cz

Mgr. Ing. Andrea Tláskalová
Člen
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace
andrea.tlaskalova@kabinety.cz

Lenka Vivodíková
Člen
Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace
lenka.vivodikova@kabinety.cz

Mgr. et Bc. Věra Zagorová
Člen
Mateřská škola Rokycany, U Saské brány, příspěvková organizace
vera.zagorova@kabinety.cz

Mgr. Alena Zítková
Zástupce ŠPP
Základní škola Poběžovice, okres Domažlice
alena.zitkova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Petr Křížek
Předseda
Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
petr.krizek@kabinety.cz

RNDr. Mgr. Hana Sloupová, Ph.D.
Místopředseda
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy
hana.sloupova@kabinety.cz

Mgr. Gabriela Milsimerová
Člen
Základní škola Domažlice, Komenského 17
gabriela.milsimerova@kabinety.cz

Mgr. Zdeněk Šuster
Člen
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
zdenek.suster@kabinety.cz

Mgr. Ing. Andrea Tláskalová
Zástupce ŠPP
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace
andrea.tlaskalova@kabinety.cz

Mgr. Karolína Tláskalová
Člen
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace
karolina.tlaskalova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Libuše Chalupková
Předseda
Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324
libuse.chalupkova@kabinety.cz

Mgr. David Pinkr
Místopředseda
Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace
david.pinkr@kabinety.cz

Mgr. Jiří Jirsa
Člen
10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace
jiri.jirsa@kabinety.cz

Mgr. Klára Kailová
Člen
34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace
klara.kailova@kabinety.cz

Mgr. Eliška Pilíková
Zástupce ŠPP
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
eliska.pilikova@kabinety.cz

Připravujeme




Skupinová intervize ICT
1.2.2023 - Online prostřednictvím MS Teams



Konzultace k ICT metodické podpoře - SYPO
7.2.2023 - Základní škola a mateřská škola Plzeň-Božkov, Vřesinská, Plzeň 2-Slovany, Česko


Warmers, Coolers, Fillers
8.2.2023 - webinář


Středočeský kraj

adresa: Senovážné náměstí 872/25, budova A, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 122 301

fax: +420 224 228 334

Bc. Markéta Votavová
odborný krajský metodik
marketa.votavova@npi.cz
+420 778 708 576

Mgr. Romana Hartmanová
krajský ICT metodik
romana.hartmanova@npi.cz
+420 724 264 185

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Daniela Vlčková
Předseda
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633
daniela.vlckova@kabinety.cz

Mgr. Iva Čápová
Člen
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104
iva.capova@kabinety.cz

Mgr. Ivana Lubinová
Člen
Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.
ivana.lubinova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Pudilová
Člen
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271
lenka.pudilova@kabinety.cz

Mgr. Jana Smíšková
Zástupce ŠPP
Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk
jana.smiskova@kabinety.cz

Mgr. Lukáš Smola
Člen
Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.
lukas.smola@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

PhDr. Eva Spring, Ph.D.
Předseda
Gymnázium, Vlašim, Tylova 271
eva.spring@kabinety.cz

Mgr. Irena Martínková
Místopředseda
Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
irena.martinkova@kabinety.cz

Mgr. Iva Břendová
Člen
Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola
iva.brendova@kabinety.cz

Mgr. Olena Gažová
Člen
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
olena.gazova@kabinety.cz

PhDr. Jakub Konečný, Ph.D.
Člen
Gymnázium, Příbram, Legionářů 402
jakub.konecny@kabinety.cz

Bc. Klára Paulová
Člen
Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
klara.paulova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Lukáš Jánský
Předseda
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756
lukas.jansky@kabinety.cz

Ing. Eva Kospachová
Místopředseda
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668
eva.kospachova@kabinety.cz

Mgr. Lubor Brázda
Člen
Základní škola Benešov, Dukelská 1818
lubor.brazda@kabinety.cz

Mgr. Markéta Doušová
Člen
Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace
marketa.dousova@kabinety.cz

PhDr. Eva Eliášová
Zástupce ŠPP
Základní škola Benešov, Dukelská 1818
eva.eliasova@kabinety.cz

Mgr. Petr Novák
Člen
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457
petr.novak@kabinety.cz

Ing. Martin Procházka
Člen
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
martin.prochazka@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

RNDr. Marek Havelka
Předseda
Základní škola Jílové u Prahy
marek.havelka@kabinety.cz

Mgr. Marie Krhounková Zálešáková
Místopředseda
Základní škola Černošice, příspěvková organizace
marie.zalesakova.1@kabinety.cz

Mgr. Libuše Bulantová
Člen
Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky
libuse.bulantova@kabinety.cz

PhDr. Eva Eliášová
Zástupce ŠPP
Základní škola Benešov, Dukelská 1818
eva.eliasova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Koucká
Člen
Základní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace
lenka.koucka@kabinety.cz

RNDr. Miriam Šimralová
Člen
Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824
miriam.simralova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Šárka Wagenknechtová Krátká
Předseda
MATEŘSKÁ ŠKOLA JESENICE, okres Praha - západ
sarka.wagenknechtova.kratka@kabinety.cz

Mgr. Alena Jílková
Místopředseda
Základní škola a mateřská škola Sázava
alena.jilkova@kabinety.cz

Jitka Čadilová
Člen
Mateřská škola Vlkava
jitka.cadilova@kabinety.cz

Mgr. Štěpánka Hanzlová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín
stepanka.hanzlova@kabinety.cz

Bc. Miloslava Karešová
Člen
Mateřská škola 28. října 55, Příbram VII
miloslava.karesova@kabinety.cz

Dana Košťálová
Člen
Mateřská škola "Masarykova dětská školka" Zlonice, okres Kladno
dana.kostalova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Jana Kovářová
Člen
Mateřská škola V Lukách Rakovník, V Lukách 2174
jana.kovarova@kabinety.cz

Mgr. Barbora Křivohlavová
Člen
Církevní mateřská škola sv. Jakuba v Kutné Hoře
barbora.krivohlavova@kabinety.cz

PhDr. Mgr. et Mgr. Alena Rakoušová, DiS.
Člen
Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580
alena.rakousova@kabinety.cz

Bc. Andrea Rotová
Člen
Mateřská škola Zvoneček, Mělník, příspěvková organizace
andrea.vaterova@kabinety.cz

Mgr. Miroslava Strakatá
Člen
Mateřská škola Maršovice
miroslava.strakata@kabinety.cz

Ing. Mgr. Jana Vítková
Člen
Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora
jana.vitkova@kabinety.cz

Bc. Kateřina Železníková, DiS.
Člen
Mateřská škola Klíčany
katerina.zeleznikova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Miroslava Bělochová
Předseda
Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
miroslava.belochova@kabinety.cz

Mgr. Jana Slabá Janoutová
Místopředseda
Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizace
jana.janoutova.slaba@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Čiháková
Člen
Základní škola Světice, příspěvková organizace
katerina.cihakova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Čiháková
Člen
Základní škola Pečky, okres Kolín
katerina.cihakova.1@kabinety.cz

Ing. Hana Divišová, Ph.D.
Člen
Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace
hana.divisova@kabinety.cz

Mgr. Romana Hartmanová
Člen
Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín
romana.hartmanova@kabinety.cz

Mgr. Jana Nováková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín
jana.novakova@kabinety.cz

Mgr. Jan Podpěra
Člen
Základní škola Mšeno, příspěvková organizace
jan.podpera@kabinety.cz

RNDr. Ludmila Šulcová
Člen
Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
ludmila.sulcova@kabinety.cz

Ing.,Bc. Iva Vošahlíková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Jince
iva.vosahlikova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

PhDr. Mgr. et Mgr. Alena Rakoušová, DiS.
Předseda
Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580
alena.rakousova@kabinety.cz

Mgr. David Krop
Místopředseda
Základní škola Kamenice, okres Praha - východ
david.krop@kabinety.cz

Mgr. Magda Culková
Člen
Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora
magda.culkova@kabinety.cz

PhDr. Jakub Konečný, Ph.D.
Člen
Zástupce VŠ
Gymnázium, Příbram, Legionářů 402
jakub.konecny@kabinety.cz

Mgr. Lenka Pudilová
Člen
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271
lenka.pudilova@kabinety.cz

Mgr. Lukáš Smola
Člen
Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.
lukas.smola@kabinety.cz

PhDr. Eva Spring, Ph.D.
Zástupce ŠPP
Gymnázium, Vlašim, Tylova 271
eva.spring@kabinety.cz

Ústecký kraj

adresa: Winstona Churchilla 1348/6, 400 01 Ústí nad Labem

telefon: +420 475 211 255

fax: +420 475 209 092

Mgr. Lucie Melechovská
odborný krajský metodik
lucie.melechovska@npi.cz
+420 778 460 674

Bc. Tereza Košťálová
krajský koordinátor
tereza.kostalova@npi.cz
+420 774 585 869

Mgr. Pavel Mlýnek
krajský koordinátor
pavel.mlynek@npi.cz
+420 771 273 336

Ing. Karel Filas
krajský ICT metodik
karel.filas@npi.cz
+420 777 360 104

Kabinet Český jazyk a literatura

Mgr. Radka Brejchová
Předseda
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
radka.brejchova@kabinety.cz

Mgr. Jaroslava Boudová
Člen
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace
jaroslava.boudova@kabinety.cz

Mgr. et Ing. Jitka Černá
Člen
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
jitka.cerna@kabinety.cz

Mgr. Josef Huf
Člen
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace
josef.huf@kabinety.cz

Mgr. Michaela Jindráčková
Člen
Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov
michaela.jindrackova@kabinety.cz

Mgr. Magda Petrášková
Člen
Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace
magda.petraskova@kabinety.cz

Mgr. Martina Šumichrastová
Zástupce ŠPP
Člen
Základní škola Litoměřice, Ladova 5
martina.sumichrastova@kabinety.cz

Mgr. Helena Taclíková
Člen
Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
helena.taclikova@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. David Ďulík
Předseda
Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace
david.dulik@kabinety.cz

Mgr. Ida Bauerová
Místopředseda
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
ida.bauerova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Appelová
Člen
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace
katerina.appelova@kabinety.cz

Mgr. Klára Bočanová
Člen
Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
klara.bocanova@kabinety.cz

Mgr. Andrea Gregorová
Člen
Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace
andrea.gregorova@kabinety.cz

Mgr. Věra Raková
Člen
Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968
vera.rakova@kabinety.cz

Ing. Ivana Záleská
Člen
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace
ivana.zaleska@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Bc. Petr Dušánek
Předseda
Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace
petr.dusanek@kabinety.cz

Mgr. Josef Kupka
Místopředseda
Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2
josef.kupka@kabinety.cz

Ing. Karel Horák
Člen
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace
karel.horak@kabinety.cz

Mgr. Martin Lána
Člen
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace
martin.lana@kabinety.cz

Ing. Pavel Šiktanc
Člen
Sportovní soukromá základní škola, s.r.o.
pavel.siktanc@kabinety.cz

Mgr. Iveta Šmirklová
Člen
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
iveta.smirklova@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Mgr. Lenka Laubrová
Předseda
Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace
lenka.laubrova@kabinety.cz

Mgr. Pavel Kolár
Místopředseda
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
pavel.kolar@kabinety.cz

Mgr. Libuše Hrdinová
Člen
Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace
libuse.hrdinova@kabinety.cz

Mgr. Hana Lukšová
Člen
Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace
hana.luksova@kabinety.cz

Mgr. Marta Maděrová
Člen
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace
marta.maderova@kabinety.cz

Mgr. Marta Rajmonová
Člen
Základní škola Litoměřice, Ladova 5
marta.rajmonova@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Olga Krátká
Předseda
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace
olga.kratka@kabinety.cz

Mgr. Petra Průšová
Místopředseda
Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace
petra.prusova@kabinety.cz

Mgr. Petra Fleková
Člen
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace
petra.flekova@kabinety.cz

Mgr. Veronika Golden
Člen
Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů a s rozšířeným vyučováním informatiky
veronika.golden@kabinety.cz

Mgr. Petra Havlíková
Zástupce ŠPP
Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace
petra.havlikova@kabinety.cz

Mgr. Martina Janotková
Člen
Mateřská škola Kaštánek, Na Stínadlech 2388, Teplice
martina.janotkova@kabinety.cz

Mgr. Anna Javůrková
Člen
Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
anna.javurkova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Bc. Ladislava Matějková
Člen
Mateřská škola, Jugoslávská 2736, Teplice
ladislava.matejkova@kabinety.cz

Bc. Eliška Smetanová
Člen
Mateřská škola Chomutov, příspěvková organizace
eliska.smetanova@kabinety.cz

PhDr. Anita Stachová
Člen
Základní škola sgt. J. C. Kluttze a Mateřská škola Kovářská, okres Chomutov
anita.stachova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Monika Krausová
Předseda
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace
monika.krausova@kabinety.cz

RNDr. Jiří Králík, Ph.D.
Místopředseda
Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem
jiri.kralik@kabinety.cz

Mgr. Martin Leško
Člen
Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny
martin.lesko@kabinety.cz

Mgr. Monika Šléglová
Člen
Gymnázium Chomutov, příspěvková organizace
monika.sleglova@kabinety.cz

RNDr. Milan Šmídl, Ph.D.
Člen
Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379
milan.smidl@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

Mgr. Adéla Hufová
Předseda
Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice
adela.hufova@kabinety.cz

Mgr. Petra Nová
Místopředseda
Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny
petra.nova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Haviarová
Člen
Základní škola Chomutov, Hornická 4387
lenka.haviarova@kabinety.cz

Mgr. Lucie Hrdinová
Člen
Základní škola Litoměřice, Ladova 5
lucie.hrdinova@kabinety.cz

Mgr. Kamila Kratochvílová
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace
kamila.kratochvilova@kabinety.cz

Mgr. Jana Masařová
Člen
Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
jana.masarova@kabinety.cz

Mgr. Romana Musilová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6, příspěvková organizace
romana.musilova@kabinety.cz

Mgr. Marek Simandl
Člen
Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace
marek.simandl@kabinety.cz

Mgr. Bc. Roman Ziegler
Člen
Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace
roman.ziegler@kabinety.cz

Zlínský kraj

adresa: Potoky 267, 760 01 Zlín

telefon: +420 577 437 711

fax: +420 577 437 711

Mgr. Ivan Kovář
odborný krajský metodik
ivan.kovar@npi.cz
+420 770 171 680

Mgr. Marcela Chvátalová
krajský koordinátor
marcela.chvatalova@npi.cz
+420 731 503 764

Ing. Jaromír Světlík
krajský ICT metodik
jaromir.svetlik@npi.cz
+420 723 381 620

Kabinet Český jazyk a literatura

PaedDr. Aranka Řezníčková
Předseda
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
aranka.reznickova@kabinety.cz

Mgr. Adam Veřmiřovský, Ph.D.
Místopředseda
Zástupce VŠ
Masarykova univerzita
adam.vermirovsky@kabinety.cz

PhDr. Jana Bros-Svobodová
Člen
Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
jana.bros-svobodova@kabinety.cz

Mgr. Andrea Chrobáková Lněničková, Ph.D.
Člen
Základní škola Vsetín, Trávníky 1217
andrea.chrobakova.lnenickova@kabinety.cz

Mgr. Marián Končák
Člen
Střední průmyslová škola Zlín
marian.koncak@kabinety.cz

Mgr. Eva Mikešková
Člen
Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Mgr. Karel Zerzáň
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova
karel.zerzan@kabinety.cz

Kabinet Cizí jazyky

Mgr. Martina Dočekalová
Předseda
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
martina.docekalova@kabinety.cz

Mgr. et Mgr. Pavla Puškášová
Místopředseda
1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
pavla.puskasova@kabinety.cz

Mgr. Hana Atcheson
Zástupce VŠ
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
hana.atcheson@kabinety.cz

Mgr. Bc. Anna Blahová
Člen
Zástupce ŠPP
Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž
anna.blahova@kabinety.cz

PhDr. Jana Bros-Svobodová
Člen
Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
jana.bros-svobodova@kabinety.cz

Mgr. Roman Chovanec
Člen
Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
roman.chovanec@kabinety.cz

Mgr. Romana Divošová
Zástupce VŠ
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
romana.divosova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Kutálková
Člen
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
katerina.kutalkova@kabinety.cz

Mgr. Milan Novák
Člen
Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
milan.novak@kabinety.cz

Mgr. Hana Sívková
Člen
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
hana.sivkova@kabinety.cz

Kabinet Informatika a ICT

Mgr. Lenka Ševčíková
Předseda
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
lenka.sevcikova@kabinety.cz

Mgr. Ondřej Dudík
Místopředseda
Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace
ondrej.dudik@kabinety.cz

Ing. Kateřina Ambrožová Srncová
Člen
Obchodní akademie Kroměříž
katerina.ambrozova.srncova@kabinety.cz

Mgr. Miroslav Juchelka
Člen
Základní škola Vsetín, Ohrada 1876
miroslav.juchelka@kabinety.cz

Mgr. Zuzana Kuželová
Člen
Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace
zuzana.kuzelova@kabinety.cz

Mgr. Karel Zerzáň
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova
karel.zerzan@kabinety.cz

Kabinet Matematika a její aplikace

Ing. Michal Heczko, MBA
Předseda
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
michal.heczko@kabinety.cz

Mgr. Gabriela Jandíková
Místopředseda
Základní škola Vsetín, Rokytnice 436
gabriela.jandikova@kabinety.cz

Mgr. Tomáš Kačor
Člen
Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
tomas.kacor@kabinety.cz

Mgr. Lucie Kudlová
Člen
Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
lucie.kudlova@kabinety.cz

RNDr. Dagmar Vacková
Člen
Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace
dagmar.vackova.1@kabinety.cz

Mgr. Karel Zerzáň
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova
karel.zerzan@kabinety.cz

Kabinet Předškolní a prvostupňové vzdělávání

Mgr. Andrea Olbertová
Předseda
Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště
andrea.olbertova@kabinety.cz

PaedDr. Hana Koňaříková
Místopředseda
Mateřská škola Bystřička, okres Vsetín, příspěvková organizace
hana.konarikova@kabinety.cz

Mgr. Ludmila Bednaříková
Zástupce ŠPP
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
ludmila.bednarikova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Anna Blahová
Zástupce ŠPP
Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž
anna.blahova@kabinety.cz

Bc. Jitka Králíková
Člen
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště-Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace
jitka.kralikova@kabinety.cz

Mgr. Kateřina Kuntová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště
katerina.kuntova@kabinety.cz

Mgr. Dana Malenovská
Člen
Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3880, příspěvková organizace
dana.malenovska@kabinety.cz

Mgr. Šárka Muchová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín
sarka.muchova@kabinety.cz

Mgr. Monika Obšivačová
Člen
Základní škola Přílepy, okres Kroměříž, příspěvková organizace
monika.obsivacova@kabinety.cz

Mgr. Martina Raiserová
Člen
Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace
martina.raiserova.1@kabinety.cz

Mgr. Ivana Scharfová
Člen
Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organizace
ivana.scharfova@kabinety.cz

Kabinet Přírodovědné vzdělávání

Mgr. Hana Lukovicsová
Předseda
Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace
hana.lukovicsova@kabinety.cz

PhDr. Jaroslava Ševčíková, Ph.D.
Místopředseda
Zástupce VŠ
Střední škola Kostka s.r.o.
jaroslava.sevcikova.1@kabinety.cz

Mgr. Veronika Flídrová
Zástupce ŠPP
Člen
Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž
veronika.flidrova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Ševčíková
Člen
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
lenka.sevcikova@kabinety.cz

Kabinet Společenskovědní vzdělávání

PhDr. Pavel Motyčka, Ph.D.
Předseda
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
pavel.motycka@kabinety.cz

PhDr. Pavlína Mikulcová
Místopředseda
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
pavlina.mikulcova@kabinety.cz

Mgr. Marie Adamová
Člen
Základní škola a Základní umělecká škola Strání
marie.adamova@kabinety.cz

Mgr. Bc. Anna Blahová
Zástupce ŠPP
Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž
anna.blahova@kabinety.cz

Mgr. Lenka Březíková
Člen
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
lenka.brezikova@kabinety.cz

Mgr. Eva Klimecká, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
eva.klimecka@kabinety.cz

PhDr. Iva Staňková, Ph.D.
Zástupce VŠ
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
iva.stankova@kabinety.cz